حساب کاربری
مشاهده پروفایل
خروج
مشاهده پروفایل
خروج
ثبت نام آژانس
بلیط هواپیما
تور
درباره ما
ارتباط با ما
قوانین و مقررات

سوالات متداول درباره رزرو تور

هر چند فرآیند رزرو تور در راهیتو بسیار ساده و شفاف است، ولی در این صفحه قصد داریم به بیشترین سوالاتی که کاربران از تیم پشتیبانی راهیتو می پرسند، پاسخ دهیم.

بیشترین سوالاتی که از ما می پرسید !

تورهای شما شامل چه خدماتی می شود؟

تمامی تورهای ما بدون شک شامل پرواز رفت و برگشت در مسیر انتخابی شما، هتل به تعداد شب هایی که خودتان انتخاب کرده اید می شود. علاوه بر خدمات پرواز و هتل تمامی تورها خدمات اضافه ی دیگری نیز مانند ترانسفر و یا گشت شهری نیز دارد. لیست تمامی خدمات تور انتخابی شما در تمامی مراحل رزرو در قسمت های مختلف از سایت نمایش داده شده است. برای نمونه اینجا کلیک کنید.

برای مثال، تور استانبول ما همیشه شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، یک روز گشت شهری رایگان با ناهار، بیمه مسافرتی و راهنمای تور می باشد.

آیا قیمت های سایت به روز است؟

بله، تمامی قیمت ها معتبر و قابل رزرو هستند. راهیتو یک سامانه آنلاین رزرواسیون تور است و متصل به سیستم های رزرواسیون پرواز و هتل، قیمت هایی که در سایت مشاهده کردید، در همان لحظه جستجوی شما، از سیستم های رزرواسیون استعلام و در نهایت با ترکیب قیمت پرواز، هتل و سایر خدمات، قیمت نهایی تور ایجاد شده و به شما نمایش داده شده است.

اگر تجربه ای ناخوشایند از سایر سایت های آژانس های مسافرتی داشته اید که قیمت سایت با قیمت نهایی تور مغایریت داشته باید بگویم که راهیتو کاملا متفاوت است و یکی از ارزشهای پیشنهادی راهیتو ارائه قیمت های واقعی و قابل رزرو در همان لحظه است و با سایت آفلاین آژانس های مسافرتی قابل مقایسه نیست.

آیا ممکن است بعد از رزرو قیمت تور تغییر کند؟

از آنجایی که قیمت تورها در همان زمان جستجوی شما از سیستم های رزرواسیون پرواز و هتل استعلام شده است، قیمت هایی که مشاهده می کنید کاملا معتبر است و بعد از رزرو شما به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد. ما بلافاصله پس از ثبت رزرو و پرداخت شما، بلیط های پرواز را صادر و هتل مورد نظر شما را با همان قیمتی که مشاهده می کنید رزرو می کنیم و پس از آن مطمئن باشید هیچ احتمالی برای تغییر قیمت وجود ندارد.

به من گفتند تورهای آنلاین ترانسفر ندارد ؟!!

راهیتو نیز یک آژانس مسافرتی است که تورهای خود را با دقت و تعهد بیشتری نسبت به سایر آژانس های مسافرتی اجرا می کند. تنها تفاوت اینجاست که نحوه سفارش و خرید آنلاین را نیز برای شما فراهم کرده است. شما چه حضورا به دفتر ما مراجعه کنید، چه آنلاین تور خود را رزرو کنید و چه تلفنی از همکاران ما برای رزرو کمک بخواهید، در نهایت همان خدماتی که قرارداد فیمابین ما و شما ذکر شده است را دریافت خواهید کرد. ما متعهد به اجرای تمامی خدمات و حتی بیشتر از آن هستیم

ترانسفر فرودگاهی رو در فرودگاه چطور پیدا کنم؟

شما پس از ثبت رزرو تور در سایت راهیتو و پرداخت، مدارک سفر خود را دریافت خواهید کرد. این مدارک شامل بلیط هواپیما، تاییدیه هتل، بیمه نامه مسافرتی و ویزا (اگر مقصد شما مانند امارات نیازمند ویزا باشد) می شود. این مدارک به صورت فایل های پی‌دی‌اف از طریق سایت، پیامک و همچنین ایمیل به دست شما خواهد رسید.

اطلاعات ترانسفر، شامل اینکه مسئول ترانسفر شما چه کسی است، شماره تماس با ایشان، محل ملاقات با ایشان در فرودگاه و اینکه مسئول ترانسفر در زمان انتظار برای خروج شما از فرودگاه چه تابلویی در دست دارد، تماما به صورت واضح و کامل در تاییدیه هتل شما قید شده است.

پشتیبانی راهیتو به صورت 24 ساعته نیز هم از طریق تماس تلفنی و هم از طریق واتساپ پاسخگوی شماست.

آیا می توانم برای خرید حضوری مراجعه کنم؟

بله، شما در تمای روزهای کاری هفته می توانید از ساعت 10 تا 19 به دفتر ما واقع در خیابان جردن، بالاتر از اسفندیار، پلاک 133، واحد 15 مراجعه کنید. همچنین می توانید با شماره 02191070605 تماس بگیرید و توری که انتخاب کرده اید را تلفنی رزرو کنید. در هر صورت، خرید آنلاین، حضوری و یا تلفنی خدمات دریافتی شما یکسان است و هیچ تفاوتی در خدمات و یا قیمت تور وجود ندارد.

در صورت رزرو آنلاین چگونه پرداخت کنم؟

پس از ثبت رزرو تور - یعنی انتخاب تور از میان نتایج جستجو، ورود به صفحه اطلاعات مسافران و وارد کردن اطلاعات گذرنامه - شما پیش قرارداد تور خود که شامل تمامی شرایط تور می باشد را مشاهده خواهید کرد. پس از بررسی جزییات تور انتخاب شده و اطلاعاتی که وارد کرده اید می توانید از طریق درگاه بانکی با تمامی کارت های بانکی عضو شتاب و داشتن رمز پویا مبلغ تور را پرداخت نمایید.

برای رزرو باید کل مبلغ رو پرداخت کنم؟

شما می توانید با پرداخت چند مرحله ای راهیتو فقط با پرداخت 60 درصد از مبلغ قرارداد، رزرو تور خود را قطعی کنید. البته اگر تاریخ سفر دیرتر از 10 روز آینده باشد. برای استفاده از این امکان فرآیند رزرو آنلاین را به صورت معمول انجام دهید، بعد از وارد کردن اسامی انتخاب نوع پرداخت به عهده شماست و می توانید پرداخت چند مرحله را انتخاب کنید. در اینصورت لینک های پرداخت آنلاین به تفکیک ایجاد می شود. 

لینک پرداخت 40 درصدی و تسویه مبلغ نیز با فرصت پرداخت 9 روز قبل از پرواز ایجاد می شود و از طریق پیامک نیز در روز موعد پرداخت اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا شما شرایط اقساط هم دارید؟

خیر، متاسفانه ما شرایط فروش اقساطی نداریم. الویت ما فروش تور با حداقل قیمت و حداکثر کیفیت و خدمات است.

مبلغ تور بیش از سقف پرداخت کارتم است !

نگران نباشید ما فکر این را هم کرده ایم. مبالغ بیش از ۵۰ میلیون تومان به صورت پیش فرض به لینک های پرداخت حداکثر ۵۰ میلیون تومانی تفکیک می شود و می توانید از کارتهای مختلف پرداخت کنید. در صورتی که مبلغ تور بیش از ۱۰۰ میلیون تومان و یا به هر شکل بیش از سقف پرداخت روزانه کارت بانکی شما باشد می توانید پس از ثبت رزرو با پشتیبانی راهیتو تماس بگیرید. همکاران ما فرصت پرداخت مبالغ را به دلخواه شما ویرایش می کنند و می توانید تا سقف پرداخت کارت خود پرداخت نمایید و فرصت پرداخت مابقی مبلغ را به روز بعد موکول خواهند کرد.

مدارک سفر چگونه به دستم می رسد؟

بعد از ثبت رزرو و پرداخت مبلغ تور و انجام مراحل رزرواسیون (که عموما بیش از ۱۰ دقیقه زمان نخواهد برد) مدارک سفر شما آماده خواهد بود. مدارک سفر که شامل بلیط هواپیما - تاییدیه هتل (واچر هتل) و بیمه مسافرتی خواهد بود از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. همچنین از طریق صفحه ی رزرو خود که لینک آن بلافاصله بعد از ثبت رزرو برای شما پیامک می شود در هر زمان می توانید مدارک سفر را دانلود کنید. برای تورهایی مانند تور دبی که نیاز به ویزا دارید طبیعتا آماده شدن ویزا نیاز به زمان بیشتری دارد و تحویل مدارک پس از آماده شدن ویزا انجام خواهد شد.

از آنجایی که تمام مدارک به صورت الکترونیک می باشد نیازی به پرینت مدارک نیست و همین که فایل مدارک را در گوشی خود ذخیره کنید و یا از آنها اسکرین شات بگیرید برای سوار شدن به هواپیما و تحویل اتاق در هتل کافیست.

می توانم پرواز تور را تغییر دهم؟

بله حتما - با هر بار جستجوی تور در سایت راهیتو ما قیمت تورها را با ارزانترین پرواز تاریخ و مسیری که جستجو کردید به شما نمایش می دهیم. اما تمامی پروازهای موجود در مسیر و تاریخ درخواستی شما برای انتخاب شما در دسترس است. برای اینکار فقط کافیست دکمه تغییر پرواز را بزنید و از لیست نمایش داده شده پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما به تفاوت قیمت هر پرواز با ارزانترین پرواز به شما نمایش داده می شود و پس از انتخاب شما قیمت تور با پرواز انتخابی شما نمایش داده خواهد شد.